Wyjazd busem spod budynku klubowego. Zbiórka 8:00

2016-06-19, 10:00

Czas spotkania: 60 min.

Mamy TO! Awans do EKSTRALIGI jest NASZ!

Jest upalna niedziela, 19-06-2016 godzina 11:31, ostatni gwizdek sędziego. Stało się, dziś został zrealizowany nasz najważniejszy cel. Spełniamy marzenia i po wygranej w Żyrardowie 3-0 zrównaliśmy się punktami z SEMP (po 20), który wyprzedził nas lepszym wynikiem bezpośrednich meczy. Pewne zwycięstwo daje nam awans z drugiego miejsca i w przyszłym sezonie zagramy w gronie najlepszych zespołów na Mazowszu! Brawo Traktorki!!!!

Jadąc do Żyrardowa, by awansować musieliśmy wygrać. Liczyły się tylko 3 punkty. Zaczęliśmy z wysokiego "C" i już w 2 minucie wychodzimy sam na sam z bramkarzem Żyrki. Jednak wydawać się mogło, że w tej sytuacji nasz zawodnik był faulowany w polu karnym, ale się sędzia nie przerwał gry. My dalej swoje. Staramy się budować akcje, z trybun cały czas dobiega gorący jak dzisiejsza pogoda doping naszych Rodziców. Efekt? Po błędzie bramkarza gospodarzy w 11 minucie strzałem z dystansu zdobywamy jakże ważnego gola. Do przerwy schodzimy z prowadzeniem 1-0.
W drugiej połowie obraz naszej gry znacznie się poprawił. Nie dajemy pograć gospodarzom wybijając ich z rytmu. Sami gramy swoje i zdobywamy gola na 2-0, który uspokoił naszą grę. A na 5 minut przed końcem meczu pieczętujemy nasze zwycięstwo zdobywając trzecią bramkę.
Dziękujemy Rodzicom za wspaniały doping, dziś byliście naszym "12" zawodnikiem!

Po może nie najlepszym naszym dzisiejszym meczu wygrywamy pewnie 3-0 i awansujemy do elity piłkarskiej!
Brawo panowie Zawodnicy, naprawdę szacun za walkę do upadłego w tak trudnych warunkach pogodowych. Brawo Panowie Trenerzy - kawał dobrej roboty!

Tak się tworzy historia klubu. Oprócz rocznika 2003, awans do Ekstraligi zdobyli także nasi starsi koledzy z rocznika 2001! Gratulacje!

A po meczu udaliśmy się do klubu na świętowanie i uczczenie awansu. Były podziękowania od Trenerów, nagrody i wyróżnienia. Ale było także pyszne jedzenie przygotowane przez naszych Rodziców - barwo RODZICE. Dziękujemy !