Czas spotkania: 60 min.

I liga okręgowa WLM U-12 MZPN

Kolejka 8

KS Ursus’03 Warszawa – SF Warszawa 3-1 (3-0).

W sobotę 18-10-2014r. podejmowaliśmy przy S3 ostatni zespół w tabeli – SF Wilanów. Nie był to łatwy mecz, z resztą jak każdy w naszej niezwykle wyrównanej grupie. Początek meczu wymarzony – w ciągu 8 pierwszych minut zdobywamy 3 bramki. Po szybkim wysokim prowadzeniu wydawałoby się, że za chwilę będą padać kolejne bramki. Może tak by się stało, gdybyśmy nadal realizowali przedmeczowe założenia taktyczne. Niepotrzebnie zaczęliśmy grać kombinacyjnie, mnożyły się straty piłek w środku pola. Po jednym z takich błędów w drugiej połowie straciliśmy bramkę, mogliśmy więcej. Mimo wszytko my też stwarzaliśmy sobie sytuacje i gdybyśmy byli skuteczniejsi zwycięstwo byłoby bardzie okazałe.
Krótko mówiąc – wynik lepszy niż gra, ale tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie pozostanie w gronie najlepszych warszawskich drużyn. W kolejnym sezonie także zagramy w najwyższej klasie rozgrywkowej rocznika 2003.
Brawo Panowie – ale do końca rundy musimy jeszcze włożyć w grę więcej zaangażowania. Pozostały jeszcze 2 mecze.

Bramki i przebieg meczu:
1-0 – 2' – Pyrzyna Oskar / asysta Kozarzewski Adrian
2-0 – 7' – Grochala Mikołaj / dobitka strzału Schiele Piotr
3-0 – 8' – Lenarcik Kacper / asysta Grochala Mikołaj
3-1 – 44'– przeciwnik

Zagraliśmy w składzie:  Szpuda Antoni (br.), Lepa Jakub (br.) – Jurczyński Patryk, Straszyński Kacper, Schiele Piotr, Wietecki Marek, Lenarcik Kacper, Kozarzewski Adrian (kpt.), Pyrzyna Oskar, Grochala Mikołaj, Świerzyński Paweł, Kołodziejczyk Piotr, Gontarczyk Michał, Ślęzak Antoni, Stańczyk Rafał.

Następną 9 kolejkę ligową drużyna Ursusa rozegra na wyjeździe z vice liderem grupy Kosą Konstancin. Ten mecz 25-10 (sobota) o godzinie 14:00.