KS Ursus - Escola II Varsovia

6 : 2

KS Ursus'03 Warszawa – Escola II Varsovia 6-2 (4-2)
(0-2, 4-0, 1-0, 1-0)

W niedzielę 04-05-2014 w kolejnym meczu ligowym przy Sosnkowskiego 3 podejmowaliśmy trzecią drużynę w tabeli - Escolę. Więc zapowiadał się dobry mecz. I tak też się stało. Po ostatnich niepowodzeniach młode „Traktorki” zagrały bardzo dobre zawody. Jednak początek meczy – pierwsza kwarta mogła wskazywać na co innego. Fakt – przegraliśmy ją 0-2 ale niestety po raz kolejny tracimy bramki po naszych prostych błędach. Dwa strzały i dwa gole. Na drugą kwartę chłopcy wyszli jeszcze bardziej zmotywowani i mocno zaangażowani w grę, wykorzystując do tego całe boisko. Skutkiem tego było zwycięstwo aż 4-0 i do przerwy schodziliśmy z wynikiem 4-2.
Trzecia i czarta kwarta była kontrolowana przez naszych Zawodników w których w każdej zdobywamy jeszcze po jednej bramce. Choć wcale w tej części gry nie brakowało emocji. Zarówno Ursus mógł zdobyć kilka bramek ale na przeszkodzie był bramkarz gości lub słupek i poprzeczka, tak i Escola próbowała zmienić losy wyników.

Panowie – bardzo dobry mecz, wszystkim Wam należą się brawa i podziękowania za grę. Wielkie gratulacje !
Wielkie brawa też dla naszych Kibiców – Rodziców, którzy swym gorącym dopingiem zagrzewali do gry młode „Traktorki”, oraz dla tych którzy nie mogli pojawić się na stadionie i trzymali w kciuki!

Liczymy na kolejny tak gorący doping już w następną sobotę. Tym razem na wyjeździe rozegramy mecz z Drukarzem. Oby tak dalej!