KS Ursus Rocznik 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Liga k8 SEMP Ursynów
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 168, wczoraj: 379
ogółem: 337 263

statystyki szczegółowe

KS URSUS 2003

KS URSUS - Strona Piłkarzy rocznik 2003

Oficjalna strona klubu KS Ursus

 KS Ursus

Można również śledzić wiadomości na portalach

http://www.facebook.com/KSUrsus2003 KS Ursus rocznik 2003 YouTube

 

Wydarzenia

Warszawa I liga okręgowa D2 Młodzik U-12 - RW Grupa 3

  • autor: Makaron04, 2015-03-26 00:13

Terminarz rozgrywek 

Warszawa I liga okręgowa

D2 Młodzik U-12 - RW Grupa 3


Aktualności

Sparing Jagielonia Białystok

  • autor: Makaron04, 2015-03-20 06:56

 

Sparing Ursus - Jagielonia Białystok

 

Termin: Niedziela 22.III godz. 17:00
Miejsce rozgrywek: Boisko Boczne Sosnkowskiego 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 16:15

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:


Turniej o Puchar Prezesa Mazowieckiego ZPN

  • autor: Makaron04, 2015-03-05 13:34

Turniej o Puchar Prezesa

Mazowieckiego ZPN

Termin: 10.III - wtorek
Miejsce: Hala ul. Ks. Bolesława 1/3
Zbiórka: na miejscu 9:30.

Piłkarze:
 Kozarzewski Adrian,
 Pyrzyna Oskar.

Piłkarze muszą posiadać ważną legitymacje szkolną, aktualne badania lekarskie, buty na sztuczną i naturalną nawierzchnię oraz ochraniacze.

Gratulacje i powodzenia !!!


Trening Reprezentacji Klubów Partnerskich Legii W-wa.

  • autor: Makaron04, 2015-03-05 13:24

Trening Reprezentacji

Klubów Partnerskich Legii W-wa.

 

Termin: wtorek 10-03-2015
Godzina: 17:00
Miejsce: Balon Wwa Łazienkowska 3
Zbiórka: brama nr 4 od strony ul. Łazienkowskiej 3, godz. 16:30

Piłkarze:

- Grochala Mikołaj,
- Jurczyński Patryk,
- Lenarcik Kacper.

Przewidywane zakończenie treningu dla zawodników to godz. 18:30.

Powołani zawodnicy powinni mieć ze sobą ubranie treningowe – trening odbędzie się w hali pneumatycznej (pod balonem) – buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze oraz wodę do picia.

Gratulacje i powodzenia !!!


Treningi indywidualne

  • autor: Makaron04, 2015-03-02 19:32

Treningi Indywidualne

 

Termin: Poniedziałek 02.03.205

godzina: 19:00

Miejsce: Orlik S3

Piłkarze: Lenarcik Kacper, Pyrzyna Oskar, Grochala Mikołaj, Kozarzewski Adrian.


Sobota 28.II

  • autor: Makaron04, 2015-02-27 15:48

Sparing:
Legia Warszawa - KS Ursus


Termin: Niedziela 28.II godz. 11:00
Miejsce rozgrywek: Warszawa, ul. Łazienkowska 3
Zbiórka:  godz. 10:00 Brama nr 4

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski
  • przybory do mycia

Powołani Piłkarze:

Szupda Antoni, Kozarzewski Adrian, Lenarcik Kacper, Pyrzyna Oskar, Schiele Piotr, Jurczyński Patryk, Grochala Mikołaj, Wietecki Marek, Straszyński Kacper, Stańczyk Rafał, Gontarczyk Michał, Ślęzak Antoni.

 

Winter CUP kolejka 4

CWKS Legia Bemowo - KS Ursus

Termin: Niedziela 28.II godz. 13:10
Miejsce rozgrywek: PAF Zbaraska 3
Zbiórka:  godz. 12:30

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Powołani Piłkarze:

Pliżga Mateusz, Mordzak Sebastian, Świerzyński Paweł, Lepa Kuba, Kołodziejczyk Piotr, Pielach Kacper, Fus Oskar, Śledziak Michał, Mazur Igor, Stańczyk Rafał, Gontarczyk Michał, Kozarzewski Adrian, Pyrzyna Oskar.


Sparing ze Zniczem

  • autor: Makaron04, 2015-02-21 08:03

Sparing

Ursus - Znicz 

Termin: Niedziela 22.II godz. 9:15
Miejsce rozgrywek: Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Zbiórka:  na miejscu, godz. 9:15 

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Powołani Piłkarze:

9:15:

Jakub Lepa, Sebastian Mordzak, Michał Gontarczyk, Antoni Slezak, Rafal Stanczyk, Paweł Świerzyński, Kacper Pielach, Piotr Kołodziejczyk, Patryk Jurczyński, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Oskar Pyrzyna, Antek Szpuda, Oskar Fus, Mikołaj Grochala, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Marek Wietecki,


Winter Cup II kolejka 3 21.02.2015

  • autor: Makaron04, 2015-02-20 11:15

Ursus - Dolcan Ząbki

Termin: Sobota 21.II godz. 13:30
Miejsce rozgrywek: Praska Arena Futbolu, ul. Zbaraska 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 12:45

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

 

Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Oskar Pyrzyna, Antek Szpuda, Rafal Stanczyk, Sebastian Mordzak Oskar Fus, Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Marek Wietecki, Antoni Slezak,


Treningi koordynacyjne

  • autor: Makaron04, 2015-02-18 12:18

 

Treningi koordynacyjne

 

Będą się odbywały na zewnątrz Piłkarze zostali podzieleni na 2 grupy, czas trwania treningu 45 minut

Piłkarze przychodzą ubrani: 
bielizna termoaktywna
dres
ortalion
czapka
rękawiczki
buty halówki, lub żwirówki

Zbiórka pod budynkiem KS Ursus

Środa 16:00 – 16:45
Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Antek Szpuda, Rafal Stanczyk, Pawel Swierzyński, Sebastian Mordzak

Piątek 16:15 – 17:00
Oskar Fus, Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Marek Wietecki, Michał Sledziak, Antoni Slezak,


Winter CUP II kolejka 2 Legionovia 14.II.2015

  • autor: Makaron04, 2015-02-13 15:54

Legionovia - Ursus

Termin: Sobota 14.II godz. 12:30
Miejsce rozgrywek: Praska Arena Futbolu, ul. Zbaraska 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 11:45

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Antek Szpuda, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk, Paweł Świerzyński, Marek Wietecki, Sebastian Mordzak


Winter CUP II kolejka 07.II.2015 Varsovia

  • autor: Makaron04, 2015-02-06 16:49

Varsovia - Ursus

Termin: Sobota 07.II godz. 13:30
Miejsce rozgrywek: Praska Arena Futbolu, ul. Zbaraska 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 12:45

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

                wszyscy


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

SF WarszawaKS Ursus W-wa
SF Warszawa   KS Ursus W-wa
2015-04-11, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

28

03-2015

sobota

10:00 - 12:00 Sparing: KS Ursus. Zbiórka wszystkich zawodników o 9:15

29

03-2015

niedziela

30

03-2015

pon.

16:00 - Trening Sztuczne Boisko - s. czerwone

19:00 - Orlik, trening indywidualny

31

03-2015

wtorek

19:00 - Trening Sztuczne Boisko - s. żółte

01

04-2015

środa

02

04-2015

czwartek

Trening: lokalizacja i godzina w trakcie ustalania - s. niebieskie

03

04-2015

piątek

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Młodzicy » Liga Okręgowa
1. SF Warszawa SF Warszawa 0 bz
2. SEMP Ursynów SEMP Ursynów 0 bz
3. MKS Piaseczno MKS Piaseczno 0 bz
4. RKS Okęcie RKS Okęcie 0 bz
5. MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin 0 bz
6. KS Ursus W-wa KS Ursus W-wa 0 bz

Zegar

Logowanie

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
SF Warszawa - KS Ursus W - wa
SEMP Ursynów - MKS Piaseczno
RKS Okęcie - MUKS Kosa Konstancin

Losowa galeria

Piastów CUP 25.09.2011
Ładowanie...