KS Ursus Rocznik 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Liga k8 SEMP Ursynów
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 101, wczoraj: 268
ogółem: 302 880

statystyki szczegółowe

KS URSUS 2003

KS URSUS - Strona Piłkarzy rocznik 2003

Oficjalna strona klubu KS Ursus

 KS Ursus

Można również śledzić wiadomości na portalach

http://www.facebook.com/KSUrsus2003 KS Ursus rocznik 2003 YouTube

 

Wydarzenia

Winter CUP 2 kolejka 29.XI.2014 GKS Ksawerów

  • autor: Makaron04, 2014-11-28 09:55

 

KS Ursus - GKS Ksawerów

 

 

Termin: Sobota 29.XI godz. 11:00
Miejsce rozgryek: Praska Arena Futbolu, ul. Zbaraska 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 10:00

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Antek Szpuda, Michał Śledziak, Rafał Stańczyk, Marek Wietecki


Mecz 2014-11-29, 11:00


herb KS Ursus 2003 herb GKS Ksawerów
KS Ursus 2003   GKS Ksawerów

Aktualności

Liga zimowa

  • autor: Makaron04, 2014-11-17 23:53

Zimowa Liga r2003

 Praska Arena Futbolu

Harmonogram

Harmonogram Ligi


Wtorkowe Treningi

  • autor: Makaron04, 2014-10-27 20:07

Od wtorku 28.X.2014 treningi wtorkowe rozpoczynają się o godzinie 19:30

Aktualny harmonogram treningów tutaj


Liga 9 kolejka 25.X.2014 MUKS Kosa Konstancin

  • autor: Makaron04, 2014-10-24 10:45

 

 

MUKS Kosa Konstancin - KS Ursus

 

 

Termin: Sobota 25.X godz. 14:00
Miejsce rozgrywek: Konstancin, ul. Bielawska 78
Zbiórka:  na miejscu, godz. 13:00

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy
  • akcesoria do kąpieli

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Antek Szpuda, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk, Marek Wietecki

Mecz Grupy II

Termin: Niedziela 26.X godz. 17:30
Miejsce rozgrywekWarszawa ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka: budynek Klubu godz. 16:30

Powołani Piłkarze:

Michał Śledziak, Piotr Kołodziejczyk, Paweł Świerzyński


Trening indywidualny

  • autor: Makaron04, 2014-10-20 16:27

Indywidualny trening

metodą Coevera

 

termin: poniedziałek 20.10.2014
godzina: 19:00
miejsce:  Orlik Sosnkowskiego 3
zbiórka: 18:45
Piłkarze: Adrian Kozarzewski, Oskar Pyrzyna, Patryk Jurczyński, Marek Wietecki


Liga 8 kolejka 18.X.2014 SF

  • autor: Makaron04, 2014-10-17 08:18

 

KS Ursus - SF 

3 : 1

 

 

Termin: Sobota 18.X godz. 11:30
Miejsce rozgrywek: Boisko sztuczne, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 10:30

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka POLO niebieska + dres niebieski /albo spodenki 3/4 w zależności od pogody/
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy
  • akcesoria do kąpieli

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Antoni Szpuda, Piotr Kołodziejczyk, Jakub Lepa, Oskar Pyrzyna, Paweł Świerzyński, Rafał Stańczyk, Michał Gontarczyk, Adrian Kozarzewski, Marek Wietecki, Piotr Schiele, Patryk Jurczyński, Mikołaj Grochala, Michał Śledziak, Oskar Fus, Kacper Straszyński, Antek Ślęzak, Kacper Lenarcik

Mecz Grupy II

Termin: Niedziela 19.X godz. 13:00
Miejsce rozgrywek: Raszyn ul. Szkolna
Zbiórka: budynek Klubu godz. 11:15

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Paweł Świerzyński


Trening we wtorek i Trening z RKP Legia

  • autor: Makaron04, 2014-10-13 20:25

Trening wtorkowy 

Jutrzejszy trening będzie rozegrany sparing z grupą II. Trening rozpocznie się o godzinie 18:50 by zdążyć na mecz Polski ze Szkocją

Trening Reprezentacji

Klubów Partnerskich Legii W-wa.

Jutrzejszy

W dniu 14-10-2014 o godzinie 16:30 odbędzie się trening Reprezentacji Klubów Partnerskich Akademii Legii W-wa. Do udziału w treningu w drużynie RKP Legia 2003 powołanie otrzymało 2 piłkarzy Ursusa. Są to:

- Piotr Schiele 
- Oskar Pyrzyna
Zbiórka powołanych zawodników o godz. 16:30 przy bramie nr 4 od strony ul. Łazienkowskiej.
Powołani zawodnicy powinni mieć ze sobą ubranie treningowe /strój żółty/, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze oraz wodę do picia.


Liga 7 kolejka 12.X.2014 MUKS Unia W-a

  • autor: Makaron04, 2014-10-10 08:24

 

MUKS Unia - KS Ursus

3 : 2

 

 

Termin: Niedziela 12.X godz. 13:00

Miejsce rozgrywek: Warszawa Obrońców Tobruku 11
Zbiórka:  na miejscu, godz. 12:00

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka POLO czerwona + dres niebieski /albo spodenki 3/4 w zależności od pogody/
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy + niebieski
  • akcesoria do kąpieli

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Jan Grzesiak, Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Antek Szpuda, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk, Paweł Świerzyński, Marek Wietecki

 

Mecz Grupy II

Termin: Sobota 11.X godz. 11:30
Miejsce rozgrywek: Warszawa Sosnkowskiego 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 10:30

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Michał Śledziak


Trening indywidualny

  • autor: Makaron04, 2014-10-06 16:48

Indywidualny trening

metodą Coevera

 

termin: poniedziałek 06.10.2014
godzina: 19:00
miejsce:  Orlik Sosnkowskiego 3
zbiórka: 18:45
Piłkarze: 
Patryk Jurczyński, Kacper Lenarcik, Marek Wietecki, Michał Gontarczyk


Liga 6 kolejka 04.XI.2014 UKS Varsovia W-a

  • autor: Makaron04, 2014-10-02 22:00

 

KS Ursus - UKS Varsovia

1 : 2

 

 

Termin: Sobota 04.XI godz. 13:00
Miejsce rozgrywek: Boisko sztuczne, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 12:00

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka POLO niebieska + dres niebieski /albo spodenki 3/4 w zależności od pogody/
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy
  • akcesoria do kąpieli

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Jan Grzesiak, Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Antek Szpuda, Michał Śledziak, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk, Paweł Świerzyński, Marek Wietecki


Liga 5 kolejka 27.IX.2014 SEMP Ursynów

  • autor: Makaron04, 2014-09-26 08:39

 

SEMP Ursynów - KS Ursus

1 : 2

 

 

Termin: Sobota 27.IX godz. 10:00
Miejsce rozgrywek: Warszawa Koncertowa
Zbiórka:  na miejscu, godz. 8:45

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka POLO czerwona + dres niebieski /albo spodenki 3/4 w zależności od pogody/
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy + niebieski
  • akcesoria do kąpieli

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

 

Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Jan Grzesiak, Patryk Jurczyński, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Michał Śledziak, Paweł Świerzyński, Rafał Stańczyk, Antek Szpuda, Marek Wietecki


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

KS Ursus 2003GKS Ksawerów
KS Ursus 2003   GKS Ksawerów
2014-11-29, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

29

11-2014

sobota

Zimowa Liga II KOLEJKA Godz: 11.00 URSUS - KSAWERÓW, balon, ul. Zbaraska

30

11-2014

niedziela

01

12-2014

pon.

16:00 - Trening Sztuczne Boisko - s. czerwone

02

12-2014

wtorek

03

12-2014

środa

04

12-2014

czwartek

05

12-2014

piątek

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Drukarz 2002 Gr. AKS Ursus 2003
Drukarz 2002 Gr. A 3:2 KS Ursus 2003
2014-11-22, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Tabela ligowa

Zegar

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Drukarz 2002 Gr. A 3:2 KS Ursus 2003
Drukarz 2002 Gr. B 0:1 Talent Targówek 2003
Drukarz 2003 5:3 KS Legionovia
Znicz Pruszków 2:3 Dolcan Ząbki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
KS Ursus 2003 - GKS Ksawerów
Drukarz 2002 Gr. A - KS Legionovia
Drukarz 2002 Gr. B - Znicz Pruszków
Drukarz 2003 - Dolcan Ząbki

Losowa galeria

Ferie 2012
Ładowanie...