KS Ursus Rocznik 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Kipsta F700

Najnowsza galeria

Liga k8 SEMP Ursynów
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 94, wczoraj: 233
ogółem: 381 441

statystyki szczegółowe

KS URSUS 2003

KS URSUS - Strona Piłkarzy rocznik 2003

Oficjalna strona klubu KS Ursus

 KS Ursus

Można również śledzić wiadomości na portalach

http://www.facebook.com/KSUrsus2003 KS Ursus rocznik 2003 YouTube

 

Wydarzenia

Zakończenie sezonu i VII MISTRZOSTWA URSYNOWA ROCZNIKA 2003...

  • autor: Makaron04, 2015-06-25 19:27

 

Zakończenie sezonu 
 

Spotkanie Zawodników z Trenerami - podsumowanie rundy wiosennej i całego sezonu 2014/15

Termin: piątek 26.06.2015 godz. 18:30
Miejsce: Budynek KS Ursus
 

 

VII MISTRZOSTWA URSYNOWA 
ROCZNIKA 2003

PUCHAR BURMISTRZA 

 

STOWARZYSZENIE EDUKACJI MŁODYCH PIŁKARZY KS SEMP WARSZAWA ZAPRASZA NA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2003 VII MISTRZOSTWA URSYNOWA O PUCHAR BURMISTRZA WARSZAWA
Termin : 27.06 – 28.06 , godz. 8:00 /pierwszy mecz Ursusa 8:30/
Miejsce: Warszawa ul. Koncertowa 4
Zbiórka: godz. 7:45

Powołani Piłkarze:

Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Piotr Schiele, Michał Śledziak, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk, Paweł Świerzyński, Marek Wietecki, Sebastian Mordzak

 

Regulamin turnieju

 

UCZESTNICY TURNIEJU:

 

 


Mecz 2015-06-20, 11:00


herb KS Ursus W-wa 4:1 herb RKS Okęcie
KS Ursus W-wa   RKS Okęcie

Aktualności

Liga MZPN Kolejka 5 RKS Okęcie 17.05.2015

  • autor: Makaron04, 2015-05-14 20:03

 

RKS Okęcie - KS Ursus

 

Termin: Niedziela 17.V godz. 17:00
Miejsce rozgrywek: ul. Radarowa
Zbiórka: 16:15

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Michał Śledziak, Paweł Świerzyński, Marek Wietecki, Sebastian Mordzak, Mateusz Pliżga

 

 

Gr II. 

 

KS Ursus - MKS Piaseczno II

 

Termin: Sobota 16.V godz. 13:30
Miejsce rozgrywek: Boisko Boczne Sosnkowskiego 3
Zbiórka: 12:45

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Piotr Kołodziejczyk, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk


Liga MZPN Kolejka 4 MKS Piaseczno 09.05.2015

  • autor: Makaron04, 2015-05-07 22:52

KS Ursus - MKS Piaseczno

 

Termin: Sobota 09.V godz. 10:00
Miejsce rozgrywek: ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka: 9:15

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Michał Gontarczyk, Patryk Jurczyński, Piotr Kołodziejczyk, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Michał Śledziak, Rafał Stańczyk, Marek Wietecki, Mateusz Pliżga

 

Gr II. 

MKS Znicz II Pruszków - KS Ursus

Termin: Sobota 09.V godz. 13:00
Miejsce rozgrywek: Pruszków ul. Bohaterów Warszawy
Zbiórka: 12:00

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Antoni Ślęzak, Paweł Świerzyński, Sebastian Mordzak


Liga MZPN Kolejka 3 SEMP Ursynów

  • autor: Makaron04, 2015-04-25 09:00

SEMP Ursynów - KS Ursus

 

Termin: Sobota 25.IV godz. 10:00
Miejsce rozgrywek: ul. Koncertowa 4
Zbiórka: 9:00

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Michał Śledziak, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk, Marek Wietecki, Mateusz Pliżga,

 

Gr II.  KS Ursus - Milan

Termin: Sobota 25.IV godz. 10:00
Miejsce rozgrywek: Boisko boczne Sosnkowskiego 3
Zbiórka: 9:15

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Piotr Kołodziejczyk, Jakub Lepa, Paweł Świerzyński, Sebastian Mordzak,


Liga MZPN Kolejka 2 MUKS Kosa Konstancin

  • autor: Makaron04, 2015-04-17 07:29

 

KS Ursus - MUKS Kosa Konstancin

 

Termin: Niedziela 19.IV godz. 10:00
Miejsce rozgrywek: Sztuczne Boisko, ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka:  budynek KS Ursus 9:15

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Kacper Pielach, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Antoni Ślęzak, Rafał Stańczyk, Paweł Świerzyński, Mateusz Pliżga, Marek Wietecki

 

 

II Grupa
KS Błonianka Błonie-KS Ursus II

 

Termin:  19.IV godz. 13:00
Miejsce rozgrywek: Błonie, ul. Legionow 3A
Zbiórka:  12:15 na miejscu

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Piotr Kołodziejczyk, Michał Śledziak, Sebastian Mordzak,


Liga MZPN Kolejka 1 SF Warszawa

  • autor: Makaron04, 2015-04-10 07:39

SF - Ursus

Termin: Sobota 11.IV godz. 11:00
Miejsce rozgrywek: Baniocha
Zbiórka:  na miejscu, godz. 10:00

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

 

Michał Gontarczyk, Mikołaj Grochala, Patryk Jurczyński, Adrian Kozarzewski, Kacper Lenarcik, Jakub Lepa, Oskar Pyrzyna, Piotr Schiele, Kacper Straszyński, Michał Śledziak, Rafał Stańczyk, Paweł Świerzyński, Marek Wietecki, Sebastian Mordzak, Mateusz Pliżga

 

II Grupa
Mszczonów - Ursus

Termin:  10.IV godz. 17:00
Miejsce rozgrywek: Mszczonów, ul. Brzoskwiniowa
Zbiórka:  parking przed budynkiem klubowym, godz. 15:15

Powołani Piłkarze:

Oskar Fus, Piotr Kołodziejczyk, Kacper Pielach, Antoni Ślęzak


Sparing Polonia

  • autor: Makaron04, 2015-04-06 07:26

Sparing

Polonia - Ursus

 

Termin: Wtorek 7.IV godz. 12:00
Miejsce rozgrywek: Warszawa. ul. Konwiktorska
Zbiórka:  na miejscu, godz. 11:15

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Wszyscy


GAMP PAINTBALL Trening

  • autor: Makaron04, 2015-03-29 14:08

Wtorkowy Trening

GAMP PAINTBALL

 

We wtorek w ramach treningu Piłkarze rozegrają bitwę PaintBall

Miejsce: HALE GAMP PAINTBALL & LASER TAG

Adres: ul: Kazimierza Gierdziejewskiego 5/272a  02-495 Warszawa

Godzina: 18:00

 

Każdy Piłkarz musi posiadać podpisane oświadczenie by móc uczestniczyć w imprezie. Oświadczenie do pobrania TUTAJ


Warszawa I liga okręgowa D2 Młodzik U-12 - RW Grupa 3

  • autor: Makaron04, 2015-03-26 00:13

Terminarz rozgrywek 

Warszawa I liga okręgowa

D2 Młodzik U-12 - RW Grupa 3


Sparing Jagielonia Białystok

  • autor: Makaron04, 2015-03-20 06:56

 

Sparing Ursus - Jagielonia Białystok

 

Termin: Niedziela 22.III godz. 17:00
Miejsce rozgrywek: Boisko Boczne Sosnkowskiego 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 16:15

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:


Liga Winter CUP II kolejka 7

  • autor: Makaron04, 2015-03-20 06:49

Talent - Ursus

Termin: Sobota 21.III godz. 12:30
Miejsce rozgrywek: Praska Arena Futbolu, ul. Zbaraska 3
Zbiórka:  na miejscu, godz. 11:45

Stroje: 

  • oficjalny - koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • treningowy - koszulka bawełniana pomarańczowa /obozowa/ + dres czerwony treningowy
  • meczowy - Pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje szkolne

Powołani Piłkarze:

Mateusz Pliżga, Sebastian Mordzak, Oskar Fus,Michał Śledziak, Paweł Świerzyński, Michał Gontrarczyk, Rafał Stańczyk, Piotr Kołodziejczyk, Kacper Pielach, Jakub Lepa, Antek Ślęzak


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

02

07-2015

czwartek

03

07-2015

piątek

04

07-2015

sobota

05

07-2015

niedziela

06

07-2015

pon.

07

07-2015

wtorek

08

07-2015

środa

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

KS Ursus W-waRKS Okęcie
KS Ursus W-wa 4:1 RKS Okęcie
2015-06-20, 11:00:00
Boczne boisko, Sosnkowskiego 3
    relacja »
oceny zawodników »

Tabela ligowa

Młodzicy » Liga Okręgowa
1. MKS Piaseczno MKS Piaseczno 22 bz
2. MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin 21 bz
3. KS Ursus W-wa KS Ursus W-wa 18 bz
4. SEMP Ursynów SEMP Ursynów 17 bz
5. SF Warszawa SF Warszawa 6 bz
6. RKS Okęcie RKS Okęcie 3 bz

Zegar

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
KS Ursus W - wa 4:1 RKS Okęcie
SEMP Ursynów 3:0 MUKS Kosa Konstancin
SF Warszawa 6:4 MKS Piaseczno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Losowa galeria

Milan CUP 2012.02.12
Ładowanie...